Matrix

Kytice

Zadání

Diskuse k šifře

Zuzka (Cerebrum)

Aktivita vtipná, čas 11:59 parádní, ale výslovnost na zabití. Z první samohlásky, kterou jsem si zapsala jako A, se vyklubalo E, z druhé O... Uspěli jsme, teprve když jsme si to pomocí počítače pustili zpomaleně...

Tribon

Ale prvni pokus byl puškvorec:)

Kempas (poTrati)

Taky jsme měli PUSKOBEC :( A dost jednoznačně prý (já to zbaběle neposlouchal). Tak jsme prostě zkusili zadat nejbližší slovo.

Makki (Hakuna Matata)

Jako matka malých dětí jsem věděla, že tuhle šifru nedám a celou noc sebou škubala, když si ji nějaký tým --byť potichu-- pouštěl.

R.U.R. (Divize nulou)

Tak tady jsem měl asi docela štěstí, audio bylo dost dlouhé a všim jsem se, že nová písmena se odhalují cca po 2 minutách, tak jsem dost přeskakoval, čímž mi jich pár chybělo, měl jsem bez nejednoznačností myslím PSKOEC a to už jsem doskreblil na jediné slovo co znám a sedí na to.

Pegas (Korupce na Slunci)

Tereza: Vyšlo nám PUSKOVEC :) B/V taky na hraně. Chtělo to další 3 průchody, než jsem to odladil.

Historka: Luštěno v McD, naproti sedící členka jiného týmu: "To nedám, proto jsem neutekla z domova od dvou dětí" a předala sluchátka :))

Tereza (Vesmirna pechota)

Diky :) Tak to jsme z naseho PUSKOBEC opravdu nevykoukali. (Sestemu pismenu jsme davali rezervu a zkusili i D ci V, ale druhe pismeno i pri zpomalenem poslechu u nas bylo vzdy U :( )

Jakub (Zlá koťata)

pískovec

Tereza (Vesmirna pechota)

Muzu poprosit o reseni? Usi potrapil kazdy clen naseho tymu nekolikrat a vsichni jsme bohuzel nakonec dospeli ke stejne znejicimu, ale nefunkcnimu, heslu... I presto chvalime trefny cas audia 11:59.