Přidat komentář
Honza
Adopce

Kdyby náhodou měl ještě nějaký tým volné místo... ambice mám vysoké, realita bývá horší, ačkoliv posledních pár let se celkem dařilo (byť to záleží na tom, jak se doplňujeme v týmu...) K zastižení jsem na planetě "zebra.rez" u hvězdy "gliondar.cz".

Húlúvú (HDKPMBGAUS)

Hustodémonsky krutopřísně megabrutální galaktickoapokalyptická ultrasmršť (tým HDKPMBGAUS, a.k.a. Zvířátka) nepropadá panice a hledá jednoho stopaře na cestu do vzdálených galaxií. Zájemci nechť stopují na adrese ./.-../../..-./--./.-/.-./.-/.---/---/...-/.- na planetě gmail.com v sektoru ZZ9 plurál Z alfa. Ručníky a kopie Stopařova průvodce galaxií k dispozici.

EDIT: Posádka HDKPMBGAUS je kompletní.

Pepa (Kanárci)
Re: 1 volné místo

Volné místo zaplněno. Kanárci adoptovali hlínu.

Jirka (Totální Náhoďáci)
Re: 5. clen

Paty nalezen :-)

Zdeněk Bouška (org)
Poslední informace

Milí hráči,

na stránce týmu máte k dispozici poslední informace do hry.

Těšíme se na vás v sobotu!

Vaši organizátoři

hlína
Účastník s nízkým poločasem rozpadu

Ahoj, letos jsme nedali tým dohromady. Rád bych se přesto zapojil, ale bohužel mám handicap, že v neděli cca ve 4 hod ráno se vymizím a maximálně budu moct bez záruky vysílat ze vzdálené galaxie. Takže pokud by o takového vesmírného trosečníka měl přesto někdo zájem, rád se přidám :) mail: psychokopytnici at seznam

Pepa (Kanárci)
1 volné místo

Ahoj. V týmu máme jedno volné místo, které bychom rádi zaplnili. Jsme různorodý tým s vcelku průměrnými luštitelskými dovednostmi a občasnými záblesky geniality. Vítáme běžce na dlouhé vzdálenosti (a.k.a majitele Srdce ze zlata) i Marviny, kteří v nonstopu luští jednu šifru za druhou a nemají rádi pohyb :-)

Julietta
Re: 2 + ?

Reaguji na svou předchozí zprávu - ozvali se nám nezávisle na sobě 3 osamocení vlci, skládáme tedy dohromady tým Apokalyptická koťátka. Dva z nich jsou ve stavu "možná" a budou mi to ještě dopotvrzovat. Tak pokud jste sami/2 a chtěli byste se přidat, můžete ještě zkusit napsat na mail níže. Možnost, že se my 2 k někomu přidáme, tímto padá :)

Julietta
2 + ?

Jsme dva. Nemáme ani třetího ani psa ani člun, zato máme ručník a chceme si zahrát. Přidáte se k nám? Vezmete nás k vám? Luštiči jsme průměrní, ani profíci, ani začátečníci. Pište na julie tečka kovarikova zaviáč gmail tečka com :)

Zdenek (Dokonalost Netřeba)
Volne misto

Ahoj, taky nam v tymu zbylo jedno misto a radi bysme ho zaplnili! Pokud byste se nekdo radi ucastnil a nemate tym, tak pis na behanz at gmail.

Jirka (Totální Náhoďáci)
5. clen

Ahoj, chybi nam paty do party, tak pokud nekdo ma zajem, tak na mailu jirkauhlir1 at gmail dot com :)

Václav
Re: Samotáři

Tak už máme tým!!!

Václav
Samotáři

Luštění zdar. Bohužel se nám nedaří sestavit tým. Kdyby někdo sháněl do týmu dva průměrné luštiče, dejte vědět na vasek AT palmovka DOT cz. Rádi se připojíme a pomůžeme jak bude v našich silách. V.

Jarda
Re: Hledám tým

Tým nalezen

Dana (Borci s posilami)
Obnova hesla

Ahojte, nedařilo se mi přihlásit, přes zapomenuté heslo mi na mail přišel odkaz, který ovšem nefunguje: Omlouváme se, ale nepodařilo se nalézt váš účet.Ověřte, že jste adresu zkopírovali celou, případně zkuste o obnovu hesla požádat znovu. Požádala jsem i znovu se stejným výsledkem. (pro mě už to není aktuální, ale někomu by se asi mohlo hodit, kdyby to fungovalo...)

Jarda
Hledám tým

Ahoj, má prosím nějaký tým volné místo? Můj obvyklý tým tento rok nepůjde (jaroslavmarek at volny.cz)